H.M.H. AUTO Sp. z o.o.

91-179 Łódź
ul. Czerwonych Maków 2

serwis[w]hmhauto.com.pl

telefon 42 652-21-60
tel./fax 42 652-20-94
kom. 600-42-42-75

LAND ROVER ∗ MG, ROVER ∗ PEUGEOT ∗ CITROEN ∗ I INNE MARKI

Blacharstwo i lakiernictwo

Blacharstwo i lakiernictwo to dzisiaj usługi o bardzo wysokim poziomie zaawansowania technicznego i wykonawczego. Technologia powłok zabezpieczająch i lakierniczych stosowana w nowoczesnych samochodach sprawia, że nie można już naprawiać uszkodzeń, przeprowadzać renowacji w warsztatach słabo wyposażonych, nie posiadających specjalistycznych urządzeń. Blacharz jest dzisiaj wysoko specjalizowanym zawodem wymagającym wielu lat praktyki. Nasi pracownicy to tacy właśnie blacharze, specjaliści w wielu dziedzinach mechaniki samochodowej, chemii przemysłowej, technologii lakierniczej.

W naszym serwisie blacharsko - lakierniczym specjalizujemy się w naprawach samochodów Peugeot, Rover, MG Rover, Land Rover, Citroen. Blacharstwo i lakiernictwo stosowane dla tych marek precyzyjnie określają niezwykle wysokie wymagania producentów. Z tego też powodu nasze naprawy blacharsko - lakiernicze znakomicie sprawdzają się także dla wszystkich innych samochodów.

Blacharstwo wymaga niespotykanych wcześniej dokładności montażowych i łączeniowych. W tym celu firma jest wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia i narzędzia np. rama czy wysoko wydajne, o dużej dokładności spawarki punktowe.

Lakiernictwo także wymaga stosowania wyłącznie markowych produktów. Korzystamy z lakierów i pozostałych komponentów lakierniczych znakomitej firmy GLASURIT. Przygotowanie i nałożenie powłok lakierniczych odbywa się w wysokiej klasy komorze lakierniczej firmy SAIKO.

Nasi specjaliści używają najlepszego sprzętu firm CAR-O-LINER i Wielander+Schill:

A także:

  • zgrzewarka oporowa MULTISPOT M. 80,
  • AIRPULLER AP 95 - wysoko specjalizowane narzędzie służące do naprawy uderzeń i wgnieceń.

Podstawowy zakres oferowanych napraw:

  • blacharstwo powypadkowe,
  • blacharstwo odtworzeniowe,
  • blacharstwo remontowe,
  • blacharstwo tuningowe,
  • lakiernictwo samochodowe pełnym zakresie technologii napraw.

Współpracujemy z większością firm ubezpieczeniowych dzięki czemu bezgotówkowa naprawa samochodów jest u nas w pełni dostępna.

Serdecznie wszystkich zapraszamy.